REGULAMIN DOMKÓW TYPU KOMFORT

 1. Doba zaczyna się o godzinie 14 kończy o godzinie 10.

2. Rezerwacja wstępna (telefoniczna , mailowa) po dokonaniu wyboru domku i podaniu dokładnej ilości osób.

    Rezerwacja wstępna – wpłata zadatku wysokości 30% wartości pobytu na konto wskazane przez właściciela w terminie 7 dni. W przypadku braku wpłaty zadatku rezerwacja zostanie anulowana. Każda rezerwacja jest potwierdzana przez właściciela- SMS.

Pozostała kwota pobierana w dniu przyjazdu podczas meldunku (płatność tylko gotówka).

W przypadku rezygnacji z pobytu lub jego skrócenia, opłata nie podlega zwrotowi. 

3. Gość nie ma prawa przekazać domku innym osobom.

4. Ilość osób w domku nie może przekraczać ilości osób ustalonych z właścicielem – każda osoba dodatkowa znajdująca się na terenie ośrodka – opłata dodatkowa.

5. Odwiedziny gości tylko za zgodą właściciela, w godzinach od 10-19.

6. Do każdego domku przynależą dwa miejsca parkingowe w cenie pobytu. Każdy dodatkowy pojazd dodatkowo płatny – wjazd 20 zł /doba .

7. Właściciel obiektu nie ponosi odpowiedzialności za uszkodzenia lub utratę pojazdu mechanicznego należącego do Gości. Parking na terenie obiektu jest parkingiem niestrzeżonym. 

8.  Właściciel obiektu nie ponosi odpowiedzialności za rzeczy wniesione i pozostawione przez Gości.

9. Obiekt jest monitorowany – każda osoba wchodząc, wjeżdżając na teren ośrodka wyraża zgodę na monitorowanie.

10. Gość ponosi pełną odpowiedzialność materialną i prawną za wszelkiego rodzaju uszkodzenia przedmiotów wyposażenia domków powstałych z Jego winy lub odwiedzających go osób. Po zakończonym pobycie, właściciel ma prawo obciążyć Gościa kosztami naprawy lub wymiany uszkodzonego elementu.      

11. W godzinach ciszy nocnej Goście mają obowiązek takiego zachowania, by w żaden sposób nie zakłócało ono spokoju pobytu innych Gości.

12. W domkach obowiązuje całkowity zakaz palenia.

13. W domkach obowiązuje całkowity zakaz smażenia ryb.

14. Pobyt zwierząt na terenie obiektu wymaga akceptacji właściciela która odbywa się na etapie dokonywania rezerwacji pobytu. Zwierzęta powinny przebywać w domkach. Poza domkami MUSZĄ być wyprowadzane na smyczy oraz muszą być przywiązywane tak aby nie wkraczały na posesję sąsiedniego domku. Właściciel zwierzęcia zobowiązany jest do wyprowadzania w celu załatwienia potrzeb fizjologicznych poza teren posesji.  

W przypadku naruszenia postanowień niniejszego regulaminu właściciel ośrodka może odmówić dalszego świadczenia usług osobie, która je narusza. W przypadku opuszczenia obiektu przez Gościa który naruszył postanowienie regulaminu, nie jest zwracana opłata za pobyt.

Wpłata zadatku oznacza zapoznanie się i akceptację regulaminu.

Życzymy udanego pobytu.

 

 

 

ZWIERZĄTKA TYLKO DOMKI TYP SZAŁAS
Hello. Add your message here.